Den otevřených dveří ZŠ pro budoucí prvňáčky

Zveme rodiče budoucích prvňáčků i děti na online den otevřených dveří ve čtvrtek 19. listopadu 2020.

Náš tradiční podzimní Den otevřených dveří bude letos velmi jiný. Zaprvé bude určen pouze pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Zájemce o přestup do 6. ročníku pozveme k návštěvě až v lednu. Druhou novinkou je to, že se neuskuteční v budově školy, ale v online prostoru. 

Nemůžeme se sice v současné době potkat v prostorách školy, rádi Vám ji ale představíme při videokonferenci. Budete mít možnost se zeptat na vše, co vás zajímá, ať už ke způsobům naší práce, nebo zápisům. Ukážeme Vám alespoň trošku vybavení a zázemí, které máme. A pro děti máme připravené překvapení a kratičké společné tvoření.

Jak tedy na to? Začínáme vždy v celou, ve 14 hodin, v 15 hodin a v 16 hodin. Program pro děti je hned na začátku, pokud je chcete vzít s sebou. :-)
Videokonference se uskuteční v aplikaci Google Meet.
Je nutné se předem registrovat na tomto odkaze: https://1url.cz/OzSGR
Ve formuláři si vyberete konkrétní čas a my Vám v den akce pošleme na uvedený email odkaz, kam se do konference připojit. Pokud nemáte s účastí na videokonferenci žádné zkušenosti a potřebujete poradit, můžete se obrátit na našeho IT kolegu Jiřího Vondrovice, vondrovic@cisplzen.cz, tel. 734644849.

Těšíme se na viděnou.
Pedagogové 1. stupně Církevní ZŠ Plzeň