Blog uživatele spravce

Andělské zvonění s Totemem

Předvánoční atmosféru v Plzni se pokusí zpříjemnit dětem i studentky našeho sociálního oboru účastí na Andělském zvonění Mezigeneračního a dobrovolnického centra Totem v Bolevci. Rodiče či prarodiče tam mohou po 16,30 hod. přijít s dětmi, které si v rámci tvořivých dílen (a za pomoci i našich školních andělů) budou vyrábět dárečky pro sebe či své blízké. Stejná akce bude probíhat i následující den, a to v atriu OD Centrum na Doubravce mezi 14. a 18. hodinou.

Den otevřených dveří ZŠ

Zveme Vás srdečně na Den otevřených dveří Církevní ZŠ ve středu 21. listopadu, od 8 do 17 hodin. Akce je určena nejen, ale především pro rodiče předškoláků a žáků 5. tříd.

V dopoledních hodinách se můžete přijít podívat na výuku v našich třídách, prosíme o registraci předem na email chejlavova@cisplzen.cz

Dálkové studium

Zájemci o dálkové studium si mohou v letošním školním roce podávat přihlášky ke studiu, studium bude zahájeno od 1.9.2019.

Zájemci jsou srdečně zváni na dny otevřených dveří. Pozvánka je ke stažení http://ss.cisplzen.cz/prijimacky.

Druhé číslo časopisu Chytrý rohlík

Právě vyšlo druhé číslo školního časopisu Chytrý rohlík, který vzniká v 7. ročníku v semináři Reportéři Církevní školy. Pusťte se do něj.
https://bit.ly/2GkKA2I

Férová snídaně před školou

Zveme Vás v sobotu 12. května od 9.30 na tzv. Férovou snídani, piknikový happening na podporu spravedlivého obchodování v rozvojových zemích i lokálních pěstitelů.

Akce se koná v Česku již poosmé, zapojí se přes stovku míst.

V Plzni se opět ujala organizace naše škola, piknikovat budeme přímo na prostranství před školou, v případě deště se přesune přímo do prostor školy.

Stránky